Kontakt

Fairyland

L. Váchy 1582

760 01, Zlín

Email: info@fairyland.cz

Telefon: 737 259 775

 

Provozní řád

Fairyland je kreativní a volnočasové centrum pro děti, pro maminky s dětmi a dospělé. Provozní doba je dle přihlášených akcí prostřednictvím webových stránek přihlašovacím formulářem.

Narozeninové party:

Rodiče přivedou děti na party včas a předají je animátorce, poté si je vyzvednou v plánovanou dobu ukončení dané akce. Rodiče, kteří se budou chtít účastnit narozeninové party, se dohodnou předem při přihlášení akce, nejpozději 1 den předem. Naše doporučení: děti si lépe užijí oslavu v kruhu svých kamarádů, jsou uvloněnější bez přítomnosti rodičů.

Animátor má právo nepřijmout na kurz či party dítě s infekční chorobou.

Děti s sebou na kurzy a  party nenosí cenné předměty a takové, které by mohly přijít k újmě.

Do hracího prostoru je vstup pouze v přezuvkách, které jsou k dispozici nebo můžete přinést dítěti vlastní.

 

Ochrana osobních údajů

Fairyland zpracovává osobní údaje registrovaných subjektů, které byly poskytnuty  v rámci registrace a nákupu v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje jsou shromažďovány prostřednictvím webových stránek http://fairyland.cz. Mezi osobní údaje patří osobní údaje poskytnuté při registraci, kterými jsou jméno a příjmení, e-mailová adresa, fakturační adresa, doručovací adresa a telefonní číslo. Zákazník registrací na stránkách http://fairyland.cz souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi Fairyland. Fairyland shromažďuje osobní údaje za účelem: plnění smlouvy, jejíž stranou je registrovaný subjekt, nabízení produktů nebo služeb registrovaným subjektům, interní marketingové analýzy a statistické účely průzkumu pro vnitřní potřeby Fairyland.. Fairyland nepředá za žádných okolností tyto údaje žádné třetí osobě.  Poskytování osobních údajů je dobrovolné; bez něj však nelze úspěšně dokončit registraci-přihlášení k akci.  Na  žádost zákazníka Fairyland registraci zruší. Se zrušením registrace dojde k vymazání veškerých osobních údajů registrovaného zákazníka. Registrovaný subjekt má právo kdykoliv odvolat souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů  na e-mailovou adresu info@fairyland.cz. Po odvolání souhlasu bude zrušena registrace subjektu. 

 

Pořizování fotografií

Každý návštěvník přihlášením na danou akci souhlasí s uveřejněním fotografií pořízených v prostorách Fairyland na webových nebo facebookových stránkách Fairyland.

Obecná ustanovení

Tento provozní řád je závazný pro všechny návštěvníky salonu, účastníky lekcí (děti i dospělé) a pracovníky.

 

Otevírací doba

 dle rozvrhu nebo dohody na konkrétní akci

 

Mgr. Vladislav Koldas

  • Garant projektu

 

 

                                

 

Kontaktní formulář

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím