top of page
Snímek obrazovky 2024-01-09 v 15.37.03.png

Scrapbook

Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníků, přáníček nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha), a lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků".

 

Pamatujete si, jak jsme rádi listovali fotoalby a nad každou fotografií se zastavili a vzpomínali, co se ten den stalo

a jak fotka vznikla? V dnešní době nafotíme stovky obrázků, ale už si neuděláme čas je zpracovat. U nás máte možnost z vybraných fotografií udělat vzpomínkové album. Rádi Vám pomůžeme a společně Vaši knihu dozdobíme.

Album je ten nejlepší osobní dárek pro Vaše děti, nebo Vaše blízké.

Untitled_Artwork 30.png
IMG_1154.HEIC

SCRAPBOOKOVÉ ALBUM

Vyrobíte si základ  alba o velikosti 18x18cm - titulní stránku a 1-2 vnitřní stránky (součástí kurzu není výroba všech vnitřních stránek!). Dozvíte se, jak stránku připravit a nachystat k lepení, vše o materiálech, které se dají při scrapbookingu používat. Na kurz si přineste osobní  fotografie. V ceně kurzu je základní kartonové album, barevné a scrapbookové papíry, výřezy na stroji Big shot (k dispozici máme cca 100 různých šablon), washi pásky, razítka, nalepovací ozdoby a perly, lepidla.Kurz je určený pro děti od 12 let a dospělé.

IMG_1131.HEIC

SCRAPBOOKOVÝ RECEPTÁŘ

Máte doma recepty po mamince, babičce nebo své recepty, které byste si chtěla už dávno uspořádat a dát do knihy, která by Vám dělala radost?? Naučíme Vás scrapbookové metody, které dodají Vaší psané kuchařce šmrnc! V ceně kurzu je základní kartonové album, barevné a scrapbookové papíry, výřezy na stroji Big shot (k dispozici máme cca 100 různých šablon, washi pásky, razítka, nalepovací ozdoby a perly, lepidla). Kurz je určený pro děti od 12 let a dospělé.

IMG_7621.jpg

VÁNOČNÍ SCRAPBOOK

Máte rádi "vymazlené" vánoční dekorace do detailu? My také. Takže si každý rok připravujeme vizitky na dárky, dekorace na stromeček, na věnce i na stůl ve stejném dekoru. Ano, dá to práci, když nás to tak baví! Jmenovky a vánoční výřezy Vám můžeme nachystat, nebo si je můžete přijít udělat k nám. Vše je na domluvě. Cena se pak odvíjí od použitého materiálu a počtu kusů.

IMG_1168.HEIC

CARDMAKING

Soubor různých technik, kterými vytvoříme originální přání, knižní záložky, darovací obálky, pozvánky, visačky, jmenovky, krabičky apod. 

Vytvoříme 4 produkty, na každém si ukážeme jinou techniku. (1x univerzální přání k narozeninám, 1x obálku na dárkovou poukázku nebo na peníze, 1x dárkovou krabičku, 1x přání na láhev) 

 

Dle přání můžeme přichystat na vámi určené téma – např. cedulky na zavařeniny, na cukroví. Vymyslíme, připravíme!

bottom of page